SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

OTEVŘENÉ REZERVACE PRO ROK 2019 - 16.3., 30.3., 27.4., květen na dotaz, červen - 7.6., červenec - 5., 6., 20.7., srpen - 3., 10., 24.8., září - 14., 21.9.. Další termíny říjen - prosinec na dotaz. 

Svatební termíny v týdnu vč. pátků na dotaz.

Speciální akce pro "MORAVSKÉ A KROJOVANÉ SVATBY"

Letošní rok bude ve znamení výzev 🙂

Už od začátku mého focení mě láká focení svateb, které jsou něčím atypické. Moc ráda bych si zafotila jak v prostředí vinic, tak i případně na svatbě krojované.

Nabízím speciální cenu za svatební focení, kdy budou novomanželé chtít fotit párové fotografie na vinicích nebo bude svatba krojovaná. Sleva 60% na focení.

(*nevztahuje se na balíček č.I)

Svatební focení je zajisté jedno z těch nejdůležitějších. Vždy se proto ráda sejdu s nastávajícími novomanžely a společně si projdeme plán svatebního dne a focení.

Svatební focení I. 

Fotografie z příjezdu, obřadu, společné focení se svatebčany a cca 45 min fotografování novomanželů, fotografie na DVD, 30 ks tištěných fotografií. Na DVD upravené a i neupravené fotografie z celého focení. Doba focení - cca 1- 2 hodiny.

Cena: 2700,- Kč

Svatební focení II. 

Fotografie z příjezdu, obřadu, společné se svatebčany, portrétní novomanželů a kombinace buď příprav nebo úvodní části hostiny, 100ks tištěných fotografií. Na dárkově baleném USB upravené a i neupravené fotografie z celého focení. (přibližně +/- 5 -6 hodin fotografování) Předsvatební schůzka v ceně balíčku.

Cena: 6000,- Kč

Svatební focení III. 

Fotografie z příprav, příjezdu, obřadu, společné se svatebčany, portrétní novomanželů a hostina po krájení dortu, prvního společného tance. 150 ks tištěných fotografií, krátký video spot z fotografií. Na dárkově baleném USB upravené a i neupravené fotografie z celého focení. (přibližně +/- 9 hodin fotografování) V ceně je i předsvatební schůzka včetně fotografování.

Cena: 9000,- Kč

Svatební focení - individuální dle domluvy ( dle délky a požadavků novomanželů)

Sleva 15% na focení balíčku II. a III. mimo sezónu - od 1.11.2018 - 31.3.2019

Cestovné na svatbu od 30km výše z míst Stříbro nebo Praha - 1 km / 4 Kč