Ceník
Fotografické služby

MINI FOCENÍ  /exteriér/ateliér - pouze v případě Star studia - dle aktuálních termínů/*

Děti, rodiny, těhulky, portréty, fashion

(cca 30 min.focení, 5 ks upr.fotografií zaslané online)

500/850 Kč

Focení exteriér *

Rodiny, děti, portrét, těhulky

(cca 1 -1,5 hodiny focení, 12 ks upr.fotografií v barev.i čb verzi zaslané online

1200 Kč

Boudoir fotografie včetně vizážistky*

AKCE PRO 2 a více KAMARÁDEK - 1700,- Kč

Dívky, ženy, těhulky, cena vč.kompletní vizáže

(cca 2 hodiny v boudoir studiu, 10 ks upr.fotografií  na DVD i v tištěné podobě ve formátu 10*15cm, sekt + malé občerstvení) - termíny dle dohody a vypsaných na fcb

1950 Kč


Svatební focení I. ** (dostupné pouze září - červen+ mimo obvyklé dny svateb v sezóně)

( Fotografie z příjezdu, obřadu, společné focení se svatebčany a cca 45min fotografování novomanželů, fotografie na DVD, 30 ks tištěných fotografií. Na DVD upravené a i neupravené fotografie z celého focení.

 (přibližně 2 hodiny))

2300 Kč

Svatební focení II. **

(Fotografie z příjezdu, obřadu, společné se svatebčany, portrétní novomanželů a kombinace buď příprav, a nebo úvodní části hostiny, 50 ks tištěných fotografií. Na usb upravené a i neupravené fotografie z celého focení. (přibližně +/- 5 hodin fotografování))

5000 Kč

Svatební focení III. **

(Fotografie z příprav, příjezdu, obřadu, společné se svatebčany, portrétní novomanželů a hostina po krájení dortu 70 ks tištěných fotografií. Na USB upravené a i neupravené fotografie z celého focení.  (přibližně +/- 8 hodin fotografování) 

7000 Kč

Svatební focení - individuální **

(Fotografie z příprav, příjezdu, obřadu, společné se svatebčany, portrétní novomanželů - 2x, hostina a část večerní párty, 100 ks tištěných fotografií. Na DVD či usb upravené a i neupravené fotografie z celého focení.  (přibližně 10-14 hodin fotografování)) 

cena dohodou

Zajištění vizáže - 500,- Kč

Na fotografie se vztahují autorská práva, jejich kopírování a další používání ke komerčním a jiným účelům není bez mého souhlasu dovoleno.  


Styl fotografování označený * - Fotografie jsou dodávány online nebo dle balíčku zaslané přes poštu. Upravené fotografie jsou v bar.i čb verzi. Možnost upravení většího počtu fotografií. Cena upravené fotografie do 10 ks navíc - 80,- Kč/ks. 11 ks a více - 90,- Kč/ks.

Doba zpracování fotografií se odvíjí dle sezóny. V letních měsících (červen- srpen) může být až 8 týdnů. Pokud chcete úpravu přednostně do týdne - cena 300,- Kč. 

Styl fotografování označený ** - Volné svatební termíny jsou vypsané na úvodní stránce. Všechny fotografie ze svatby jsou dodávány na USB či DVD, vytvoření koláží, upravené fotografie z párového focení v bar.i čb.verzi. K balíčkům II., III. a individuální je předsvatební focení vč.schůzky s novomanželi - zdarma. Každá hodina focení nad stanovený balíček služeb navíc je - 500,- Kč. Cena dopravy do 20 km od Stříbra zdarma, nad 20 km - 1km/ 4,- Kč.  Možnost vytvoření fotoalba, fotoknihy, či fotopláten. Ceník na dotaz.

Zamlouvat svatební focení je vhodné cca 6-4 měsíce předem - obzvlášť platí pro termíny v sezóně. Děkuji a budu se těšit na společné chvíle při focení *