SVATEBNÍ BALÍČKY

ROK 2020 - zamluvené termíny - 12.9., 18.9., 19.9., 9.10., 17.10., 20.11.

ROK 2021 - zamluvené termíny - 13.3.

Svatební focení I.


Fotografie z příjezdu, obřadu, společné focení se svatebčany a cca 45 - 60 min fotografování novomanželů, fotografie na DVD, 30 ks tištěných fotografií. Na DVD upravené a i neupravené fotografie z celého focení. 

Doba focení - cca 1- 2 hodiny.

Cena: 2 800,- Kč

Svatební focení II.


Varianta I. - přípravy nevěsty před svatbou, fotografie z příjezdu, obřadu, společné se svatebčany, portrétní novomanželů.

Varianta II. - fotografie z příjezdu, obřadu, společné se svatebčany, portrétní novomanželů, slavnostní oběd, krájení dortu (případně 1.tanec pokud je volný časový fond balíčku tj. cca 6 hodin.)

50ks tištěných fotografií. Na USB upravené a i neupravené fotografie z celého focení. (přibližně +/- 5 hodin fotografování) 

Předsvatební schůzka + focení v ceně balíčku - 5 ks upravených fotografií.

Cena: 6 900,- Kč

Svatební focení III.


Fotografie z příprav, příjezdu, obřadu, společné se svatebčany, portrétní novomanželů, hostina po krájení dortu, prvního společného tance, zábavy (opět do doby vyčerpání časového fondu balíčku tj. cca 8 hodin.)

100 ks tištěných fotografií, krátký video spot z fotografií. Na USB upravené a i neupravené fotografie z celého focení. (přibližně +/- 8 hodin fotografování)

Předsvatební schůzka + focení v ceně balíčku - 10 ks upravených fotografií.

Cena: 9 100,- Kč

Na svatby je možné zapůjčit instax pro okamžité fotografie - cena za zapůjčení na 1 den je 200,- Kč. Je možné objednat i fotopapíry.

Pokud máte jinou představu o svatebním focení, obraťte se na mě a domluvíme se individuálně. 


Reference od mých milých zákazníků


  • "Krásný den, Věrko, moc děkuji za krásné fotky a profesionální a lidský přístup ... byla jste úžasná. :-)"  Jitka
  • "Věruška nejlepší fotografka jaká může být, focení ji baví, žije tím to je vidět. Je velmi upřímná, sympatická a pro krásný snímek je schopná vlézt do studeného potoka.... Není jen fotografka, Věrka nám na svatbě pomáhala aniž by ji někdo musel říct, díky ní budem mít nádherné svatební fotky. Děkujeme moc :-)" Lucka
  • "Dobrý den, fotky jsou krásné, až mi z toho kápla slzička." Blanka
  • "Dobré ránko Věrko, právě říkáme jaká jste fantastická, děkujeme vám moc moc." Marcelka
  • "Focení proběhlo v pohodě, fotografka si dovedla poradit i s našim raubířem. Za mě vše v pořádku." Jana