BOUDOIR FOCENÍ

Boudoir focení 


Fotografie z příjezdu, obřadu, společné focení se svatebčany a cca 45 - 60 min fotografování novomanželů, fotografie na DVD, 30 ks tištěných fotografií. Na DVD upravené a i neupravené fotografie z celého focení. 

Doba focení - cca 1 hodina

Cena: 

Portrétní focení 


50ks tištěných fotografií. Na USB upravené a i neupravené fotografie z celého focení. (přibližně +/- 5 hodin fotografování) 


Cena: 

Pokud máte jinou představu o svatebním focení, obraťte se na mě a domluvíme se individuálně. 


Reference od mých milých zákazníků


  • "Věrko, vzala jste nám dech, to snad nejsme ani my. To je fakt nádhera. Moc vám děkujeme."  Markétka (svatba Průhonický zámek)
  • "Krásný den, Věrko, moc děkuji za krásné fotky a profesionální a lidský přístup ... byla jste úžasná. :-)"  Jitka (svatba Svobodka)
  • "Věruška nejlepší fotografka jaká může být, focení ji baví, žije tím to je vidět. Je velmi upřímná, sympatická a pro krásný snímek je schopná vlézt do studeného potoka.... Není jen fotografka, Věrka nám na svatbě pomáhala aniž by ji někdo musel říct, díky ní budem mít nádherné svatební fotky. Děkujeme moc :-)" Lucka (svatba Peckův Mlýn)
  • "Dobrý den, fotky jsou krásné, až mi z toho kápla slzička." Blanka (svatba Železná)
  • "Dobré ránko Věrko, právě říkáme jaká jste fantastická, děkujeme vám moc moc." Marcelka (svatba Spálené Poříčí)
  • "Focení proběhlo v pohodě, fotografka si dovedla poradit i s našim raubířem. Za mě vše v pořádku." Jana (rodinné exteriérové focení)