O mně

V roce 2013 jsem dostala svojí první zrcadlovku a od té doby jsem se ve focení našla a začalo mě naplňovat radostí. Za těch pár let jsem jako svatební fotograf odfotila přes 100 svateb a pomohla na nich při různých okamžicích, ať už při záchraně svatebních šatů nebo se samotnou organizací svatby. 

Asi se ptáte, jaké to je se mnou fotit?

Já doufám, že focení se mnou je zábavné, úsměvné a uvolněné. Snažím se, aby focení bylo pro vás i pro mě příjemně stráveným časem a ne stresem.

Kde fotím?

Rodinná a portrétová focení probíhají převážně v okolí Stříbra, Plzně nebo Prahy, ale nebývá to priorita. Dokážu se přemístit kamkoliv, kde je třeba.

Svatební focení probíhají všude tam, kde probíhá svatba, kterou ode mě novomanželé chtějí nafotit. Takže po celé České republice i za hranicemi.

Boudoir focení pak probíhá ve specializovaném studiu v Praze a nebo v apartmánech ve Stříbře,

Pokud cítíte, že si budeme rozumět, tak se  budu těšit na společná focení.

Věrka

Reference

Dobrý den, tak dneska už je trošku volněji. Ještě jednou mockrát děkujeme, byla jste úplně úžasná. Plno lidí vás ze svatby chválilo. Ještě jednou moc děkujeme,

Katka

Štokov 2021

Věrko, vzala jste nám dech, to snad nejsme ani my. To je fakt nádhera. Moc vám děkujeme. 

Markétka

Průhonický zámek 2020

Dobré ránko Věrko, právě říkáme jaká jste fantastická, děkujeme vám moc moc za fotografie.

Marcelka

Spálené Poříčí 2020

Krásný den, Věrko, moc děkuji za krásné fotky a profesionální a lidský přístup ... byla jste úžasná. :-)

Jitka

Svobodka u Tachova 2020

Dobrý den, fotky jsou krásné, až mi z toho kápla slzička.

Blanka

Železná 2020

Věruška nejlepší fotografka jaká může být, focení ji baví, žije tím to je vidět. Je velmi upřímná, sympatická a pro krásný snímek je schopná vlézt do studeného potoka.... Není jen fotografka, Věrka nám na svatbě pomáhala aniž by ji někdo musel říct, díky ní budem mít nádherné svatební fotky. Děkujeme moc :-)

Lucka

Peckův Mlýn 2020